1. oldal / 2
#
Küldés dátuma Tárgy
1
Tue, 01 Aug 2017 04:30:53
Rózsafüzér tized - 2017 Augusztus
2
Sun, 16 Jul 2017 15:04:23
Oltáriszentség testvériség
3
Sun, 02 Jul 2017 07:07:09
Rózsafüzér tized - 2017 Július
4
Wed, 31 May 2017 20:35:07
Rózsafüzér tized - 2017 Június
5
Thu, 25 May 2017 11:37:21
Szeretettel hívlak Déváról, Dévára egy lelkigyakorlatra, Csaba t.
6
Sun, 30 Apr 2017 15:51:45
Rózsafüzér tized - 2017 Május
7
Thu, 30 Mar 2017 05:34:15
Rózsafüzér tized - 2017 Április
8
Tue, 28 Feb 2017 08:15:37
Rózsafüzér tized - 2017 Március
9
Mon, 30 Jan 2017 18:36:34
Rózsafüzér tized - 2017 Február
10
Tue, 10 Jan 2017 09:35:26
2020 - Egy úton - egy célért!!!!
11
Fri, 06 Jan 2017 12:48:36
Áldott, boldog új évet kívánok!
12
Sat, 31 Dec 2016 17:40:10
Rózsafüzér tized - 2017 Január
13
Tue, 27 Dec 2016 05:36:17
Béketeremtő bajnokaink
14
Thu, 01 Dec 2016 18:24:25
Rózsafüzér tized - 2016 December
15
Mon, 31 Oct 2016 14:16:49
Rózsafüzér tized - 2016 November
16
Sat, 01 Oct 2016 04:28:17
Rózsafüzér tized - 2016 Október
17
Mon, 29 Aug 2016 05:36:44
A nyílt levelet Ferenc pápának a honlapunkon is aláírhatod
18
Fri, 01 Jul 2016 10:41:36
Rózsafüzér tized - 2016 Július
19
Tue, 31 May 2016 19:55:25
Rózsafüzér tized - 2016 Június
20
Sun, 01 May 2016 14:40:22
Rózsafüzér tized - 2016 Május

Böjte Csaba ofm gondolata

A szülői szeretet hasonlít leginkább a krisztusi szeretethez: az édesanya nemcsak világra hozza, dajkálja, babusgatja gyermekét, hanem felneveli, feltarisznyálja és útnak indítja. Ha szükséges, beadja a keserű pirulát, szeretettel inti és a helyes irányba terelgeti magzatát… (Böjte Csaba: Ablak a Végtelenre)

Ma 2017. augusztus 17. csütörtök, Jácint napja van. Holnap Ilona napja lesz.

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Szentferencalapitvany.org

Nap Szentje

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

Rendeletben írták elő

Kiépítették Magyarországon az Állami Egyházügyi Hivatalt, melynek feladata volt egy besúgóhálózat működtetése, a püspökök, papok megtörése.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube