1. oldal / 3
#
Küldés dátuma Tárgy
1
Sat, 01 Sep 2018 17:51:09
Rózsafüzér tized - 2018 Szeptember
2
Fri, 17 Aug 2018 08:41:41
Hatalmas szülinapi bulira hív Csaba testvér
3
Wed, 01 Aug 2018 21:56:44
Rózsafüzér tized - 2018 Augusztus
4
Sat, 30 Jun 2018 10:22:05
Rózsafüzér tized - 2018 Július
5
Sat, 02 Jun 2018 16:38:44
Rózsafüzér tized - 2018 Június
6
Wed, 02 May 2018 07:33:55
Rózsafüzér tized - 2018 Május
7
Sun, 01 Apr 2018 09:22:32
Rózsafüzér tized - 2018 Április
8
Fri, 02 Mar 2018 07:33:51
Rózsafüzér tized - 2018 Március
9
Sun, 25 Feb 2018 19:15:40
Milyen pici, törékeny egy parányi hópehely
10
Fri, 02 Feb 2018 05:49:33
Rózsafüzér tized - 2018 Február
11
Sat, 06 Jan 2018 10:57:18
Újévi köszöntő 2018
12
Mon, 01 Jan 2018 20:44:09
Rózsafüzér tized - 2018 Január
13
Sat, 02 Dec 2017 19:15:12
Rózsafüzér tized - 2017 December
14
Wed, 01 Nov 2017 05:55:31
Rózsafüzér tized - 2017 November
15
Sun, 01 Oct 2017 13:54:04
Rózsafüzér tized - 2017 Október
16
Fri, 01 Sep 2017 09:35:37
Rózsafüzér tized - 2017 Szeptember
17
Tue, 01 Aug 2017 04:30:53
Rózsafüzér tized - 2017 Augusztus
18
Sun, 16 Jul 2017 15:04:23
Oltáriszentség testvériség
19
Sun, 02 Jul 2017 07:07:09
Rózsafüzér tized - 2017 Július
20
Wed, 31 May 2017 20:35:07
Rózsafüzér tized - 2017 Június

Böjte Csaba ofm gondolata

Csak egyetlen út áll előttünk nyitva: a szeretet útja. Minden más út zsákutca, mely nem vezet sehova. Ha lenne valahol egy kis rövidítő az erőszak poklán keresztül, akkor legalább nagypénteken Krisztus rálépett vol na, de nem tette. Ő kitartott a szeretet útján nagycsütörtökön, nagypénteken keresztül a kereszthalálig, a húsvét hajnali dicsőséges győzelemig. (Böjte Csaba: Ablak a Végtelenre)

Ma 2018. szeptember 19. szerda, Vilhelmina napja van. Holnap Friderika napja lesz.

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Szentferencalapitvany.org

Nap Szentje

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

Kíváncsi lennék arra...

Kíváncsi lennék arra, aki a kereszten agonizálva képes lenne még ennél is érthetőbben fogalmazni.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Pillanatkép

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube