1. oldal / 3
#
Küldés dátuma Tárgy
1
Sun, 04 Nov 2018 07:14:46
Rózsafüzér tized - 2018 November
2
Tue, 02 Oct 2018 11:47:29
Rózsafüzér tized - 2018 Október
3
Sat, 01 Sep 2018 17:51:09
Rózsafüzér tized - 2018 Szeptember
4
Fri, 17 Aug 2018 08:41:41
Hatalmas szülinapi bulira hív Csaba testvér
5
Wed, 01 Aug 2018 21:56:44
Rózsafüzér tized - 2018 Augusztus
6
Sat, 30 Jun 2018 10:22:05
Rózsafüzér tized - 2018 Július
7
Sat, 02 Jun 2018 16:38:44
Rózsafüzér tized - 2018 Június
8
Wed, 02 May 2018 07:33:55
Rózsafüzér tized - 2018 Május
9
Sun, 01 Apr 2018 09:22:32
Rózsafüzér tized - 2018 Április
10
Fri, 02 Mar 2018 07:33:51
Rózsafüzér tized - 2018 Március
11
Sun, 25 Feb 2018 19:15:40
Milyen pici, törékeny egy parányi hópehely
12
Fri, 02 Feb 2018 05:49:33
Rózsafüzér tized - 2018 Február
13
Sat, 06 Jan 2018 10:57:18
Újévi köszöntő 2018
14
Mon, 01 Jan 2018 20:44:09
Rózsafüzér tized - 2018 Január
15
Sat, 02 Dec 2017 19:15:12
Rózsafüzér tized - 2017 December
16
Wed, 01 Nov 2017 05:55:31
Rózsafüzér tized - 2017 November
17
Sun, 01 Oct 2017 13:54:04
Rózsafüzér tized - 2017 Október
18
Fri, 01 Sep 2017 09:35:37
Rózsafüzér tized - 2017 Szeptember
19
Tue, 01 Aug 2017 04:30:53
Rózsafüzér tized - 2017 Augusztus
20
Sun, 16 Jul 2017 15:04:23
Oltáriszentség testvériség

Böjte Csaba ofm gondolata

Nem szabad félni a lelki szembesülések tisztító, sokszor nagyon sötét éjszakájától. Az indulatok, haragok, félelmek bennünk vannak, és azáltal, hogy előkerülnek, megfoghatóvá, kezelhetővé válnak. (Böjte Csaba: Ablak a Végtelenre)

Ma 2018. november 15. csütörtök, Albert és Lipót napja van. Holnap Ödön napja lesz.

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Szentferencalapitvany.org

Nap Szentje

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

A Mennyek Országának szépsége

A földi létünkben egy születési stádiumban vagyunk. Kilenc hónap után a kisbaba életképes, de az embernek egy ráméretezett élethossz kell ahhoz, hogy „örök élet képes” legyen.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Pillanatkép

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube