A 2025-26-os tanévért adunk hálát! A háromszéki otthonaink lakóit és gyermekeit – de természetesen nemcsak őket, hanem osztálytársaikat, barátaikat, nagylelkű támogatóinkat és minden ünnepelni vágyó, kedves embert – végtelen nagy szeretettel várunk Kézdiszentlélekre, 2026. június 27-én, szombaton!
A tervezett program:
10.30-tól: Gyülekező Kézdiszentléleken, a templomkertben.
11.00 Indulás: Jókedvvel, énekszóval és tiszta örömmel indulunk fel közösen a hegyre.
12.00 órakor: Ünnepi tanévzáró szentmise fent a Perkő-tetőn, a Szent István-kápolnánál.
Ne maradj le te sem! Gyere el, kapaszkodjunk össze, és ennek a mögöttünk hagyott, zűrzavaros évnek minden áldásáért és kegyelméért együtt adjunk hálát a jó Istennek, első szent királyunk, Szent István közbenjárását kérve népünk gyermekeire.
Szeretettel várunk benneteket,
Csaba t.
Kép: Kovásznai otthonunk hajdani gyerekei kirepültek, de öket is várjuk egy hálaadó tanévzáróra. Gyertek meséljetek a vakációra készülő hugocskáitoknak, kisebb testvéreiteknek. Hozzátok el a gyermekeiteket is, kérjük rájuk Isten áldását.