Imádkozzunk a bajnokokért!

Nyomtatás
b_300_300_16777215_00_images_stories_Jo_Rendezvenyek_283139183_408286244637358_4974654623151690065_n.jpg9 gyergyói ökölvívó a Magyar Utánpótlás Kupa döntőjében!
11 versenyzővel indultunk, 9-en közülük a legfényesebb éremért bokszolnak az Utánpótlás Magyar Kupa döntőiben.
Aranyéremért küzdhet tehát Fazakas István, Kozma Lívia, Majlát András, Covaci Angelo, Tallósi Vanessza, Búzás Róbert, Fazakas Katalin, Benedek Péter és Sinka Botond is.
A pénteki elődöntőkben a sorsolás szeszélye folytán a serdülő 46 kilós súlycsoportban az Erdélyi Godako Ökölvívó Sportklub két versenyzője találkozott. Vajda István és Fazakas István összecsapásából ezúttal Fazakas István került ki győztesen.
Kozma Lívia (junior 60 kg) a második menetben, döntő fölénnyel nyert  Müntz Kata ellen.
Majlát András (junior 60 kg) pontozással győzte le Kiss Áront.
Covaci Angelo (junior 52 kg)  az első menetben győzve jutott tovább Felföldi Zoltán ellen.
Milotay Dávid   (junior 54 kg) pontozásos vereséget szenvedett nagy Mátyással szemben.
Vajda István és Milotay Dávid bronzérmesek lettek ezen a viadalon.
Gratulálunk minden sportolónknak, mindenki alaposan kitett magáért, ahogy minden versenyen.
Hajrá Erdélyi Godako Ökölvívó Sportklub!