Pünkösd vasárnapján az idén is a Szentlélek Úristen kiáradásáért imádkozunk, Csíkszentsimonban, akárcsak az elmúlt években. Isten ereje, bátorsága, lendülete töltse be otthonainkat, mindazokat a gyerekeket, akik nálunk cseperednek felnőtté, de azokat is akik már rég kirepültek és a saját családjukban nevelik a gyermekeiket. Imádkozunk a munkatársakért, a gyermekeink barátaiért támogatókért, mindazokért, akik otthonaink ajtaját jószívvel átlépik.
Ezen a gyönyörű napon Isten áldását kérjük a székelyföldi lovasokra és természetesen a lovakra is. A legjobb kiskorú lovasok közül választják ki a pünkösdi királyt. A csatolt képek a tavalyi ünnepünkön készültek. Mi a készülődést elkezdtük, remélem, hogy ti is elkezdtétek a készülődést.
Várunk szeretettel mindenkit!
Fazakas Juditnál- Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.