Hálás szívvel zárjuk ezt a tanévet. Sok tanulás, kihívás, öröm, közös élmény és fejlődés áll mögöttünk. Büszkék vagyunk gyermekeinkre, akik kitartással, szorgalommal és lelkesedéssel dolgoztak egész évben. Minden egyes siker, mosoly és megtett lépés értékes számunkra. Köszönjük a pedagógusok áldozatos munkájukat.
Kívánunk mindenkinek áldott, örömteli és pihentető nyári szünetet, tele szép élményekkel, nevetéssel és feltöltődéssel.
Isten áldása kísérje gyermekeinket a vakáció minden napján!
Szívből gratulálunk, ügyesek voltatok!
Fechete Bàlint Adél