Békét hozott számomra és sokunk számára a drága Antal atya, nyugodjon békében!!
Szeretettel,
Csaba t.

„Biztosan nem könnyű a babának világra jönnie, szegényke nagyon sír, de őt itt, e nagyvilágban egy csodás élet lehetősége várja olyan intenzitással, amit az anyaméhben álmodni sem tudott. Hisszük, hogy földi nehézségeink az örök életre való születésünk nagy csodái.” (Böjte Csaba: Út a Végtelenbe)
Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.
