Az igazi emberi méltóság

apr18.jpgJézus Krisztusban Isten megmutatta, milyen az igazi emberi méltóság, természetesség, egyszerűség.
Ember, aki nem fogyaszt, nem uralkodik, nem birtokol, aki egyszerűen „van”, létezik, örömét leli az életben. Isten képe Őbenne láthatóvá vált mindannyiunk számára.
Az Általa felmutatott csodálatos modellt lenne jó megélni.

Hírlevél



HTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Böjte Csaba ofm gondolata

„Nem az a feladatunk, hogy felnőttként is kiskamaszt, bulizgató sihedert játsszunk, hanem hogy váljunk gyümölcstől roskadozó fává, aminek ágairól gyermekeink, unokáink bőven lakmározhatnak, s melynek hűsítő árnyékában szívesen megpihennek, váljunk olyan fává, amely életében és holtában is gazdagítja szeretteit.” (Böjte Csaba: Út a Végtelenbe)

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Ma 2026. június 30. kedd, Pál napja van. Holnap Tihamér és Annamária napja lesz.

Szentferencalapitvany.org

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

Simon Péter

Simon Péter, a botladozó ember, kizárólag a neki adományozott hatalom által tud megerősödni, hogy biztosan tudja vezetni a híveket Isten felé – ahogyan utódai, a pápák is.

 

Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Pillanatkép

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube