Isten Fiának tanítása

jun11.jpgIsten Fiának tanításában hiszek, és nem az Ő prófétájának tanaiban.
Hiszem, hogy a hitet nem tűzzel és vassal, hanem szívvel és lélekkel lehet terjeszteni. Hiszem, hogy az ember bűnbánatot tarthat ezen a földön, és a kétezer éves Egyház tanítása szerint hiszem, hogy a papoknak van hatalmuk, hogy feloldozzák a bűnös embert... Mindez nem fordít a többiek ellen, de meggyőződésem, hogy szélesebb alapokon áll a Katolikus Egyház tanítása, tágabb, nagyobb, gazdagabb, mint az övék.

Hírlevél



HTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Böjte Csaba ofm gondolata

Valóban mindennap újjá kell születni, újra kell kezdeni, gyarlóságainkat mind jobban le kell vetkőzni a saját életünkben, a saját helyünkön, a saját bőrünkben, de nem egy másik testben, egy másik korban, egy másik életállapotban. (Böjte Csaba: Ablak a Végtelenre)

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Ma 2025. november 30. vasárnap, András és Andor napja van. Holnap Elza napja lesz.

Szentferencalapitvany.org

Nap Szentje

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

A bűn zsoldja

Biztos, hogy hatalmas problémák előtt áll jelenleg az emberiség: sajnos úgy érzem, hogy a mai világ pazarló, arrogáns, bűnös embere csak könnyben és vérben tisztulhat meg.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube