A végtelen körforgása

nov29.jpgHiszem, hogy erőfeszítéseink nem feleslegesek, Isten országának alapköveit, falait, tornyait rakjuk közösen. Mint ahogy eljön a szép idő, a tavasz, ugyanúgy hiszem, hogy eljön Isten országának mind jobb, mind nagyobb kibontakozása.
Véges csontgolyónkba a végtelent nagyon nehéz belezárni.
De ha az előétel, a leves, a földi élet ilyen finom, akkor bízom én abban is, hogy a mennyei „szakács” a többi fogást és a süteményt is nagyon jól el tudja készíteni. Létezésünk főfogása még biztos, hogy hátravan.

Hírlevél



HTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Böjte Csaba ofm gondolata

„Egyikünk sem egy szépségverseny zsűrije, hogy megállapítsa, ki mennyit ér. Ne a száraz magvat lássuk magunk előtt, hanem az életet, a csodás szirmokat és az érett gyümölcsöket, melyek jóságunktól felfakadhatnak a körülöttünk élő emberekben!” (Böjte Csaba: Út a Végtelenbe)

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Ma 2026. március 6. péntek, Leonóra és Inez napja van. Holnap Tamás napja lesz.

Szentferencalapitvany.org

Nap Szentje

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

Magát Isten fiának tartotta

Szent Pál így ír Róla: „Ő Isten formájában volt, és az Istennel való egyenlőséget nem tartotta olyan dolognak, amelyhez föltétlenül ragaszkodnia kell, hanem kiüresítette magát, szolgai alakot öltött, és hasonló lett az emberekhez.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Pillanatkép

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube