Itt az új év, és a sok sok új feladat!! Anyánk az Egyház azt szeretné, hogy a hit évében a hitünket növeljük szeretetben. Bernardin testvérrel úgy döntöttünk, hogy a gyermek Jézust állítjuk példaképül magunk elé a tanév hátralévő részében.
Egy kedves ötven év feletti nővel utaztam, egy elvált asszonnyal, kire ilyenkor karácsony táján még nagyobb súllyal nehezedik a múltja, ezért felkeresett, tanácsot kér!