Csaba testvér előadása Rákosszentmihályon

Hiszek a szeretet végső győzelmében címmel Böjte Csaba OFM atya szülőknek, tanároknak és diákoknak adventi lelkigyakorlatot tart 2005. december 8-án Szeplőtelen fogantatás ünnepén 16 órától a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola tornatermében. A programra szeretettel hívunk és várunk nem csak iskolánkba járókat, hanem minden kedves érdeklődő időst és fiatalt egyaránt.

Hiszek a szeretet végső győzelmében címmel

Böjte Csaba OFM atya szülőknek, tanároknak és diákoknak adventi lelkigyakorlatot tart

2005. december 8-án
Szeplőtelen fogantatás ünnepén 16 órától a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola tornatermében. A programra szeretettel hívunk és várunk nem csak iskolánkba járókat, hanem minden kedves érdeklődő időst és fiatalt egyaránt.

Program:
16.00 ─ 17.30 Lelkigyakorlat az iskola tornatermében
18.00 Szentmise a Rákosszentmihályi templomban

Az összegyűlt adományokat az erdélyi rászoruló gyerekek részére adjuk át. Ezzel kívánunk nekik karácsonyra örömet szerezni.

  Iskola vezetősége