Segítsd, támogasd a fiatalokat

b_300_300_16777215_00_images_stories_Alapitvany_Hirek_100577112_1811479328993923_4298946922502160384_o.jpgMinden új kezdet egy halálugrás, el kell engedni valami megszokottat, biztosat, és egy új világ felé kell hittel, bizalommal fordulni, repülni!

12.00 Torna - ma egy kisé fiatalosra vesszük a mozgást, hisz ezen a napon lett volna a végzős diákjaink iskolából való elballagása, így ma minden értük és róluk fog szólni!

13.00 Keresztény Tanösvény. Boldog akarsz lenni, segítsd, támogasd a fiatalokat, bízzál bennük, merj, akarj velük repülni! Jézus Krisztus mert  tízen- huszonéves apostolaival egy új világot álmodni, és azt szeretettel, összefogással meg is teremteni! 
17.30 Virtuális Zarándoklat az érettségire készülő fiataljainknál.

18.00 Szentmise, imádkozzunk a végzős diákjainkért! Minden új kezdet egy halálugrás, el kell engedni valami megszokottat, biztosat, és egy új világ felé kell hittel, bizalommal fordulni, repülni! Ehhez a szép de veszélyes újjászületéshez kérünk az intézményeinket elhagyó diákjainknak Istentől áldást, erőt, bölcsességet!
Szeretettel,
Csaba t. 
Kép: Tavaly ballagott el Csíkszentsimonban Boróka és Barni, Andrea a testvérük elkísérte őket...
2020. május 27.

HírlevélHTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Böjte Csaba ofm gondolata

Az ördög nem valami füstös, kénköves, patás, szarvas lény, akit könnyedén felismerhetünk. Nincs keze, nyelve, nem tud megütni, nem tud rosszat mondani, de megtesz mindent, hogy mi mondjunk rosszat, mi okozzunk fájdalmat, hogy egymást bántsuk és szomorúvá tegyük, elrontsuk Isten szép álmát, szép ajándékait széttapossuk. (Böjte Csaba: Ablak a Végtelenre)

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Ma 2020. szeptember 25. péntek, Eufrozina és Kende napja van. Holnap Jusztina napja lesz.

Szentferencalapitvany.org

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

Legyetek hát állhatatosak..

Krisztusban a teljes kinyilatkoztatás megtörtént, de a Szentírásban nincs benne Jézus összes szava.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube