Segítsd, támogasd a fiatalokat

b_300_300_16777215_00_images_stories_Alapitvany_Hirek_100577112_1811479328993923_4298946922502160384_o.jpgMinden új kezdet egy halálugrás, el kell engedni valami megszokottat, biztosat, és egy új világ felé kell hittel, bizalommal fordulni, repülni!

12.00 Torna - ma egy kisé fiatalosra vesszük a mozgást, hisz ezen a napon lett volna a végzős diákjaink iskolából való elballagása, így ma minden értük és róluk fog szólni!

13.00 Keresztény Tanösvény. Boldog akarsz lenni, segítsd, támogasd a fiatalokat, bízzál bennük, merj, akarj velük repülni! Jézus Krisztus mert  tízen- huszonéves apostolaival egy új világot álmodni, és azt szeretettel, összefogással meg is teremteni! 
17.30 Virtuális Zarándoklat az érettségire készülő fiataljainknál.

18.00 Szentmise, imádkozzunk a végzős diákjainkért! Minden új kezdet egy halálugrás, el kell engedni valami megszokottat, biztosat, és egy új világ felé kell hittel, bizalommal fordulni, repülni! Ehhez a szép de veszélyes újjászületéshez kérünk az intézményeinket elhagyó diákjainknak Istentől áldást, erőt, bölcsességet!
Szeretettel,
Csaba t. 
Kép: Tavaly ballagott el Csíkszentsimonban Boróka és Barni, Andrea a testvérük elkísérte őket...
2020. május 27.

HírlevélHTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Böjte Csaba ofm gondolata

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Ma 2020. július 13. hétfő, Jenő napja van. Holnap Örs és Stella napja lesz.

Szentferencalapitvany.org

Nap Szentje

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

Az inkvizíció kialakulása

Az inkvizíció kialakulása a XII. századra tehető, és kezdetben azok ellen irányult, akik a társadalom alapvető értékeit, létalapját erőszakosan támadták, például a házasságot, a családot, az államot, némelyek egymást is megölték, hogy bizonyítsák a lélekvándorlásba vetett hitüket.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Pillanatkép

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube