There was a problem loading image 'images/stories/zoom/Kovasznai-otthonunkban/viewsize/p1150132.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/zoom/Kovasznai-otthonunkban/viewsize/p1150132.jpg'
Szeretnénk beszámolni a 2010-2011-es tanévben elért eredményeinkről, örömeinkről és minden eseményről, ami velünk történt az elmúlt időszakban.
2011 április 8-án Kovásznára is megérkezett a Szent László ereklye. Az eseményt megelőző napok- hetek nagy izgalmakat, kíváncsiságokat és készülődéseket váltott ki.
Alig várom, hogy tavasz legyen, hogy kimehessünk a zöldbe és egy jót focizzunk a lányainkkal! Igaz, hogy viszem az évek és a kilók súlyát a vállamon, de még tudok futni a labda után! Aztán visszavonulok egy fa tövébe levegő után kapkodni, de csak csendesen, hogy ne vegyék észre! Ilyenkor áll bosszút rajtam a sok nassolás!